تکنولوژی نانوسل چیست؟

تکنولوژی نانوسل چیست؟

تکنولوژی نانوسل Super UHD ال‌ جی با فناوری Nano Cell واقعی‌ ترین تصویر ممکن را نمایش می دهند؛ و دقیق‌ ترین و ریزترین جزئیات را از هر زاویه دیدی ایجاد می کنند. تلویزیون‌ های نانو سل Super UHD با پشتیبانی از ۴K Cinema HDR ،Dolby Vision و زاویه دید گسترده بهترین نوع تلویزیون از لحاظ کیفیت تصویر می باشند و محتوایی با کیفیت را ارائه می دهند.

تکنولوژی نانوسل

تلویزیون ‌های نانو سل Super UHD ال‌جی رنگ‌های پایداری دارند و هیچ اختلاف رنگی برای آن هایی که درست جلوی تلویزیون نشسته‌ اند و آنهایی که برنامه‌ها را با زاویه ۶۰ درجه تماشا می‌کنند، تجربه نمی‌شود. در یک تلویزیون معمولی، از آن جا که معمولا درصد بالایی از افراد از گوشه و کنار به تلویزیون نگاه می کنند، ممکن است تصاویر و رنگ ها را به صورت در هم بر هم ببینند و شاهد اعوجاج در تصاویر باشند. امادر تلویزیون های جدید این ذرات نانو متری با جذب نور زرد اضافی ،کیفیت رنگ ها را بالا برده و جزئیات بیشتری از تصاویر را نسبت به تلویزیون های معمولی نمایش می دهند و همین امر باعث می شود افراد مجبور نباشند حتما از زاویه روبرویی به تلویزیون نگاه کنند.

تکنولوژی نانوسل

نمایشگرهای LCD نانوسل با بهره‌ گیری از اجزای متحدالشکل و بسیار کوچک که قطر آن ها تقریبا به اندازه یک نانومتر است رنگ‌ های دقیق، ظریف و پایداری ایجاد می کنند که از عریض‌ ترین زوایا، نسبت به دیگر تلویزیون‌ ها شامل نمایشگرهای کوانتوم  دات، قابل مشاهده است. تلویزیون ‌های نانو سل Super UHD ال‌ جی رنگ‌ های پایداری دارند ؛ و هیچ اختلاف رنگی برای کسانی که درست جلوی تلویزیون نشسته‌ اند و کسانی که برنامه‌ ها را با زاویه ۶۰ درجه مشاهده می کنند دیده نمی شود.

تکنولوژی نانوسل

در صورت نیاز، شما میتوانید با متخصصین فروشگاه اینترنتی پنبه باکس تماس بگیرید و متخصصین ما شما را برای خرید ظرفشویی مورد نیازتون راهنمایی کنند

پنبه باکس ایده ای نو در خرید کالا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *