قیمت لوازم خانگی گران شده است/ دولت به فکر جوانان باشد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قیمت لوازم خانگی بسیار گران شده است و با این شرایط جوانان لوازم ضروری زندگی خود را تهیه کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی گفت: آقای روحانی لطفا در تصمیمات خود اقشار ضعیف جامعه چون کارگران، رانندگان و حاشیه نشین ها را هم در نظر بگیرید.

وی ادامه داد: متأسفانه حقوق نیروهای قراردادی ۵۰ درصد افزایش نیافته است و افزایش حقوق آنان باید مطابق با قانون باشد و لازم است بی عدالتی‌هایی که در این زمینه وجود دارد کنار گذاشته شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گرانی مسکن گفت: آقای روحانی قرار بود مسکن ملی شما تعادلی را در بازار مسکن ایجاد کند اما امروز می بینیم که قیمت مسکن و اجاره آن سرسام آور است.

سلیمی بیان کرد: همچنین قیمت لوازم خانگی بسیار گران است و جوانانی که می خواهند تشکیل خانواده بدهند، با این شرایط چگونه می توانند لوازم مورد نیاز برای زندگی خود را تأمین کنند.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شنیده می‌شود که برخی از پست‌های مهم در شرکت‌ها قرار است به نورچشمی‌ها داده شود، در حالی که تخصص لازم را ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *