مبارزه بی‌امان با متخلفان بازار لوازم خانگی در یاسوج

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار واحد از جمله یکی از بزرگترین لوازم خانگی‌ها به دلیل گرانفروشی و عدم درج قیمت پلمپ شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، براتعلی صالحی گفت: گشت مشترک در راستای تحقق مصوبه کارگروه نظارت بر مایحتاج و کالاهای اساسی مردم با حضور تعزیرات حکومتی، دادستانی، سازمان صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی در سطح بازار استان اجراء شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: دیروز طی بازرسی انجام شده در مرکز استان از بازار لوازم خانگی چهار واحد متخلف از جمله یکی از عمده فروشان لوازم خانگی به دلیل گرانفروشی و عدم درج قیمت پلمب و فرد متخلف برای ارائه توضیحات به تعزیرات احضارشد که پرونده خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: تمامی واحدهای فاقد پروانه کسب بدانند که به جهت شفافیت ارائه خدمات به مردم شریف و جهت جلوگیری از اطاله دادرسی به جهت عدم مشخص بودن متصدی واحدهای صنفی فاقد پروانه اجازه نخواهیم داد این واحدها بدون پروانه کسب نسبت به فعالیت غیر قانونی خود ادامه دهند لذا متولیان در امر نظارت در این حوزه اقدامات لازم را مبذول تا حقی از مردم ضایع نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *