مدیر بخش سرگرمی‌های سونی به اخبار هیجان انگیز پلی استیشن در سال ۲۰۱۹ اشاره می‌کند

اخیرا سونی اعلام کرده که این شرکت برنامه‌ای برای حضور در نمایشگاه E3 2019 نخواهد داشت و این موضوع قطعا برای بسیاری ناامیدکننده بود، خصوصا با وجود معرفی عناوینی که همچنان انتظار داریم تاریخ عرضه شان مشخص شود. حال مدیرعامل بخش سرگرمی‌های سونی، آقای شاون لیدن، در جدیدترین توییت خود اشاره‌ای غیر مستقیم به سال ۲۰۱۹ و برنامه‌های این شرکت داشته است. برای جزییات بیشتر، در ادامه با ما همراه شوید.

برای کسانی که نمی‌دانند، در مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۸ مدیران بخش بازی سه شرکت مایکروسافت، نینتندو و سونی باهم به روی صحنه رفته و مراسم را آغاز کردند. پس از این اقدام جالب، فیل اسپنسر از ایکس باکس و Reggie Fils-Aime از نینتندو درطول مراسم بارها ظاهر شدند، اما به جز بخش پایانی، شاون لیدن در مراسم حضور نداشت. این موضوع باعث ناراحتی طرفداران پلی استیشن شد، چرا که در مراسم TGA 2018 هیچ صحبتی از برند پلی استیشن و آینده آن نشد.

با وجود این موج منفی، شاون لیدن در حساب توییتر خود اعلام کرده که “سال بعد، شما را خواهم دید”. این جمله دقیقا موضوع خاصی را نمایش نمی‌دهد، اما اشاره شاون لیدن به سال ۲۰۱۹ آن‌ هم پس از اعلام عدم حضور در مراسم E3 سال بعد جالب به نظر می‌رسد. در واقع بسیاری بر این تصور هستند که سونی برنامه‌های بسیار زیادی برای سال ۲۰۱۹ دارد و این توییت مهر تاییدی بر این موضوع است.

شاید منظور شاون لیدن از این توییت، صرفا مربوط به بازی‌های آتی پلی استیشن یعنی Daysgone و Dreams باشد، اما کسی نمیداند؛ شاید بالاخره خبرهایی از Death Stranding، Ghost Of Tsushima و البته The Last Of Us Part 2 منتشر شود.، شاید هم این سالی خواهد بود که پلی استیشن ۵ به تمام جهان معرفی خواهد شد. نظر شما چیست؟ منظور شاون لیدن از این توییت چه بوده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *