سوالات متداول - panbebox

سوالات متداول

در صورت بروز هر گونه سوال با شماره های ۰۲۱۳۳۱۳۳۳۵۴-۰۲۱۳۳۱۳۳۴۵۴ تماس حاصل فرمایید

1-آیا برای خرید از پنبه باکس، حتما باید در سایت عضو باشم؟

– بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

2-آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

-شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

3-آیا می‌‏توانم کالاهایی که موجود نیستند را سفارش بدهم؟

-خیر، در حال حاضر تنها کالاهایی امکان سفارش گذاری دارند که در سایت پنبه باکس با وضعیت موجود و همراه با قیمت مشخص شده‌‏اند.

4-می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

-خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

5-آیا ممکن است کالایی را که سفارش می‏‌دهم موجود نباشد؟

کالاهای دارای قیمت که در سایت پنبه باکس با وضعیت “موجود” مشخص شده، قابل سفارش گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل خواهد شد. البته گاهی برای برخی از کالاها در صورت ثبت سفارش‏‌ها با تعداد بالا و همزمان، ممکن است موجودی آن کالا به اتمام برسد. در این موارد به سرعت اقدام به تکمیل موجودی کالا می‌شود ولی در صورت امکان پذیر نبودن، عرضه آن کالاها در سایت به صورت موقت متوقف می‌شود و سفارش شما لغو میشود.

6-آیا تعداد خرید از یک کالا در پنبه باکس محدودیتی دارد؟

به طور کلی محدودیتی برای سفارش تعدادی یک کالا در دیجی‌کالا وجود ندارد، با وجود این با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر کالا در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد قابل سفارش از یک کالا اعمال می‏‌شود.

7-گارانتی کالاها شامل چه مواردی می‏‌شود؟ برای دریافت خدمات گارانتی چکار باید بکنم؟

-به خاطر این که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با خود شرکت‌های گارانتی کننده که شماره تلفن آنها تماس بگیرید.

8-آیا قیمت‌‏های پنبه باکس نسبت به بازار ارزان‌‏تر است؟

سیاست قیمت‏ گذاری در پنبه باکس مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. به طور کلی قیمت‏‌ها در پنبه باکس کاملا مناسب و رقابتی بوده و خرید از پنبه باکس برای مشتریان به صرفه است. قیمت‌‏های ارائه شده برای کالاها در پنبه باکس قیمت‌‏های عمده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا نماینده رسمی توزیع آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و قیمت سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین می‏‌شوند.
سیاست قیمت‌ گذاری در پنبه باکس منصفانه است و برای هر مشتری در هر گوشه‏‌ای از کشور قیمت‏‌ها یکسان و شفاف هستند.